Zobacz także polecane produkty
WŁOSKA Lavazza Caffe Crema Classico 1kg ORYGINAŁ
WŁOSKA Lavazza Caffe Crema Classico 1kg ORYGINAŁ
59,00 zł 53,99 zł
szt.
WŁOSKA Lavazza Crema E Aroma 1KG
WŁOSKA Lavazza Crema E Aroma 1KG
58,00 zł 49,80 zł
szt.
Lavazza Crema e Gusto Classico 1kg kawa ziarnista
Lavazza Crema e Gusto Classico 1kg kawa ziarnista
58,00 zł 54,99 zł
szt.

IDEE Kaffee

NIEMIECKA Idee Kaffee kawa mielona 500G

NIEMIECKA Idee Kaffee  kawa mielona 500G
NIEMIECKA Idee Kaffee kawa mielona 500G

Idee Kaffee to kolejna niemiecka propozycja w naszym sklepie internetowym swiat-kawy.eu Jej niewątpliwym atutem jest niska cena i duża dostępność, a przede wszystkim wyjątkowy smak. Na próżno szukać podobnego aromatu i smaku wśród konkurencji w tej klasie kaw mielonych. Szlachetność smaku tej kawy wywodzi się ze sposobu jej procesowania. Większość związków substancji zakwaszających i drażniących zostaje wypłukana pod ciśnieniem wody. Jest to nowatorska metoda pozyskiwania porządanych ziaren o konkretnych parametrach w świecie produkcji kawy.

 

Idee Kaffee to mieszanka, która pobudzi do działania zawartością kofeiny, ale także ukoi zmysły i kubki smakowe. Warto zaznaczyć, że producent tej kawy wspiera dzieci Hondurasu angażując się społecznie w akcje edukacyjne na obszarach zbioru kawy. Działają szeroko, prócz zapewniania edukacji dzieciom z ubogich regionów wspierają także finansowo w ciężkiej sytuacji życiowej zapewniając niezbędne do życia produkty. Wszystko to by poprawić jakość życia. Tak odpowiedzialna społecznie firma dba także o swoich klientów – kawoszy. Oferuje nam najwyższej jakości kawę już od 1866 roku. Tradycje firmy są dla klienta zapewnieniem o jakości oferowanych produktów. Jak jeszcze można określić tą kawę? Dobrym słowem będzie: UNIWERSALNA.

 

Zasmakuje każdemu naszemu gościowi czy klientowi, któremu ją podamy. Ta oryginalna niemiecka kawa, którą mogą Państwo naybć w naszym sklepie w niskiej cenie będzie idealnym wyborem dla każdego. Zapewniamy, że kawa zakupiona u nas pochodzi z Niemiec – bez pośredników, produkowana jest na rynek zachodni co tylko utwierdza w trafnym wyborze. Zapraszamy do zakupów.

Dostępność: brak towaru

Cena: 25,80 zł

NIEMIECKA Kawa ziarnista Idee Caffe Crema Milder 1kg

NIEMIECKA Kawa ziarnista Idee Caffe Crema Milder 1kg
NIEMIECKA Kawa ziarnista Idee Caffe Crema Milder 1kg

Jej delikatność jest zbawienna dla osób z problemami układu gastrycznego takimi jak wrzody żołądka czy przełyku oraz osób cierpiących na refluks żołądkowy. Polecana na internetowych forach medycznych przez grono osób, u których zaskarbiła sobie zaufanie. Nie jest kawą kwaśną, nie jest też kawą mocną w smaku, zawiera natomiast odpowiednią do pobudzenia ilość kofeiny. Nasi klienci od dawna zamawiają ją dla siebie, ale także jako kawę w prezencie, kiedy to nie wiemy jakie dolegliwości posiada obdarowywana osoba. Jest rewelacyjną opcją do punktów gastronomicznych, biurowców, ogólnie firm, gdzie przekrój ludzi jest bardzo duży. Dopasuje się idealnie do każdej osoby swoim ujmującym aromatem i smakiem. Idee Caffee to przede wszystkim firma odpowiedzialna społecznie i wspierająca dzieci na terenach plantacyjnych skąd pozyskuje ziarna do kawy. Wspiera rozwój dzieci umożliwiając im naukę, a także zapewniając im odpowiednie artykuły potrzebne do normalnego funkcjonowania.

 

To program H.E.L.P. (Honduras Education Life Project) od lat wdrażany w rejony Hondurasu. Właśnie między innymi dlatego warto zakupić kawę od tego producenta. Dba on o środowisko, ale i o ludzi, którzy pomagają im w dostarczeniu Państwu wyjątkowego produktu jakim jest mieszanka kaw Idee Kaffee. Z naszej strony możemy zapewnić Państwa, że kawa, którą zakupią Państwo w naszym sklepie internetowym z kawą swiat-kawy.eu to kawa pochodząca prosto od producenta, nabyta bez pośredników, o oryginalnym składzie. Jest ona produkowana na rynek zachodni więc nie ma mowy o utracie jakichkolwiek wartości jakie są oferowane w jej przypadku. Często spotykamy się ze stwierdzeniem, że produkty na rynek wschodni są jakościowo gorsze, dlatego chcąc zapewnić Państwu najlepszą kawę współpracujemy bezpośrednio z producentem. Zapraszamy na zakupy.

Dostępność: brak towaru

Cena: 34,99 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl