NIEMIECKI Dallmayr Crema Doro kawa ziarnista 1000G

wyłącznie po dokonaniu przedpłaty, lub indywidualnymi ustaleniami
Opis produktu
Dallmayr Crema d'Oro
Stworzona jest z starannie dobranej mieszanki najszlachetniejszych kawowych ziaren (100% Arabica), które po stosunkowo długim wypaleniu nadają jej pełnię smaku.
Czekoladowo-brązowa kawa typu "Crema" o niepowtarzalnym aromacie, a jednocześnie delikatnie wyczuwalnej nucie prawdziwego włoskiego espresso.
Najważniejsze w wyborze kawy jest dokładne zapoznanie się z kodem EAN który mówi o pochodzeniu i tym samym smaku kawy. Oferujemy Państwu kawę w 100% pochodzącą z Niemiec przeznaczoną do sprzedaży na rynku zachodnim.
Kawa produkowana na rynek zachodni jest wytwarzana według znacznie bardziej zaostrzonych norm tym samym zdecydowanie różni się smakiem od kawy produkowanej na rynek wschodni.

Dlaczego warto wybrać właśnie tę kawę?
Ostrożne palenie ziaren i staranne ich dobranie pozwala nam cieszyć się delikatną i jasną „cremą” oraz jej łagodnym aromatem. Czym jest „crema”? To warstwa pianki, która w przypadku tej kawy jest na tyle gęsta by utrzymać na sobie przez chwilę wsypaną łyżeczkę cukru. Jest idealną kawą do domu, biura czy kawiarni. Smakuje świetnie w każdej formie: od klasycznego espresso, przez latte po capuccino. Idealna jako kawa do automatycznego ekspresu do kawy, jednak szczególnie polecana do parzenia jako kawy po turecku. Użycie kawiarki ciśnieniowej wydobędzie z niej najlepsze walory smakowe i aromatyczne. Nie będzie zaskoczeniem, że wszechstronność tej mieszanki nada się także idealnie do parzenia jej w tradycyjny sposób lub w popularnym ekspresie przelewowym. Kawa wręcz idealna dla każdego. Jej aromat obudzi największego śpiocha, a moc postawi na nogi w kilka minut. Jej jakość sygnowana firmą Dallmayr broni się sama. Jest tak popularna i tak szanowana, że ciężko znaleźć będzie kogoś kto jej nie zna. A co jeśli Państwo jej nie znają? Cóż, czas najwyższy odkryć nowy wymiar doznań i rozpieścić swoje kubki smakowe tą wyjątkową kawą. Kawa ziarnista Dallmayr Crema d'Oro pakowana jest w 1000 g opakowania metodą próżniową po to by jak najdłużej zachować jej aromat i właściwości. Kupując tą kawę u nas mają Państwo pewność, że otrzymają oryginalny produkt przeznaczony na rynek zachodni. Dlaczego ma to znaczenie? Kawa nie jest przepakowywana więc nie traci swoich wartości takich jak aromat czy smak. Już teraz mogą Państwo zakupić kawę ziarnistą w niskiej cenie w naszym sklepie internetowym. Kawa ziarnista w Świat Kawy to obietnica jakości i profesjonalizmu. Zapraszamy do zakupów.
Cechy produktu
Wielkość opakowania | 1000 g |
Rodzaj kawy | czarna zwykła |
Gatunek kawy | Arabica |
Intensywność | 3 |
Termin ważności | 05.2024 |
Kod EAN | 4008167152729 |